Gizlilik

gönder bayrak hakkımızda         

Gizlilik İlkeleri

 Gizlilik Politikası


1 - Gönder Bayrak www.acilbayrakci.com sitesi üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
Kişisel bilgiler, kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca 'Gizli Bilgiler' olarak anılacaktır.

2 - Gönder Bayrak işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
Gönder Bayrak, kişisel bilgileri kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir

3 - Gönder Bayrak kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. İsimtescil 'in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.acilbayrakci.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Gönder Bayrak herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

4 - Gönder Bayrak kullanıcılara ve kullanıcıların sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde, tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Gönder Bayrak, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman sitesinde yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. Gönder Bayrak değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.acilbayrakci.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.

 

 

Röportaj Ve İmalat Videosu2009 - 2019 © Acil Bayrakcı | Bayrak ve Dijital Baskı İmalatı ve Satışı - Her Hakkı Saklıdır.
Adres : İstiklal Mahallesi, Mithatpaşa Cd. No:50/A, 34762 Ümraniye/İstanbul SİPARİŞ HATTI: 0216 344 7772 - 0544 850 4310

Bayrak bayrakçı kadıköyde bayrakçı istanbulda bayrakçı, bayrak üretimi, anadoluyakası bayrakçı, bayrak imalatı, flama imalatı, flama bayrak, ümreniyeİller